Acer Aspire E11 NX.MRSEC.001

 

U modelu Aspire E11 si designeři opravdu vyhráli. Výsledkem je notebook, který je neuvěřitelně tenký a je navržený tak, že nepotřebuje ventilátor. Už vás tedy nebude nikdy rušit otravné hučení a můžete si v klidu užívat všechny nové technologie firmy Acer.

Internet rychlý jako vítr

Acer Aspire E11 nabízí gigabitové připojení k internetu, vyzkoušejte jaké to je, využít internet opravdu na sto procent. Už žádné zbytečné čekání, už žádné otravné načítání. Mimo to notebook nabízí funkci AcerCloud™. Získejte k dokumentům, fotkám, nebo hudbě na vašem cloudu odkudkoliv.

Pokud vás tento špičkový notebook zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Ideální pro práci i na hraní

Svojí hardwarovou výbavou umožňuje tento notebook uživateli využívat ty nejnovější aplikace, jejichž ovládání usnadní i šikovně designovaný, velký a citlivý touchpad, s nímž se ovládání notebooku stane příjemným zážitkem. Ovladatelnost notebooku umocňuje ještě příjemná klávesnice. Při sledování filmů, poslouchání hudby nebo hraní her potom příjemně překvapí optimalizované reproduktory, které poskytnou až neskutečně čistý zvuk, na který je u notebooků málokdo zvyklý.

 

Multimediálně dokonalý

Displej zobrazuje širokoúhlé rozlišení HD Ready. Pro ukládání dat je připraven disk typu Flash s kapacitou 32 GB a pro nejčastěji používaná média je připravena čtečka paměťových karet. Připojení periferií pojmou konektory USB 2.0 a USB 3.0, které vhodně doplňuje HDMI výstup pro připojení projektoru nebo vyvedení obrazu na externí obrazovku. Webkamera zprostředkuje kontakt s podobně naladěnými přáteli. Operační systém Windows 8.1 šlape jako hodinky díky procesoru Intel Celeron N2840, jenž má sníženou spotřebu až na hranici 7,5 W. Veškerá multimédia a grafické aplikace zprostředkuje integrovaná grafika Intel HD Graphics.

Pokud vás tento špičkový notebook zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Acer Aspire E11 NX.MRSEC.001, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.