Acer Aspire E15 NX.MPQEC.006

Notebook Acer Aspire E15 (E5-521-63J8) v červeném kabátě patří do stylové řady E15, která se soutředí jak na zajímavý design, tak také na široký záběr uživatelů.
Základem výkonové stránky notebooku Aspire E jsou moderní procesory s plnou podporou multitaskingu.

Fotogalerie produktu
 
Nechybí ani prvotřídní obrazový a zvukový výstup a uživatel si proto může v klidu vychutnat nejen herní zážitek, ale i využití notebooku jako domácího přehrávače hudby a videí. Jelikož se jedná o mobilní zařízení, nesmí chybět bezdrátová konektivita zajištěná rozhraním Wi-Fi.Srdce počítače tvoří čtyřjádrový procesor AMD A6-6310, který má k dispozici 4 GB DDR3 operační paměti (jeden paměťový slot je volný). K zobrazení Vám poslouží matný 15.6″ displej. Pro Vaše data máte k dispozici pevný disk o kapacitě 500 GB.DVD mechanika je stále oblíbenou a žádanou součástí notebooku a ani tomuto modelu nechybí. Další zařízení snadno připojíte pomocí trojice portů USB. Data můžete přenášet bezdrátově pomocí technologie Bluetooth.
 

Specifikace
HDMI výstup: ano
Hloubka [mm]: 256
Hmotnost [kg]: 2,5
Kódové označení procesoru: Beema
Max. frekvence procesoru [GHz]: 2,4
Model procesoru: AMD A6-6310
Numerická klávesnice: ano
Operační systém: Windows 8.1
Počet článků baterie: 6
Počet jader procesoru: 4

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Acer Aspire E15 NX.MPQEC.006, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.