Acer Aspire V15 NX.MQLEC.002

Model Aspire V Nitro splňuje vysoké požadavky na zvuk a obraz nezbytné pro získání certifikace pro aplikaci Skype. Optimalizovaný hardware zajišťuje, že uslyšíte každé slovo zřetelně, bez přerušení či prodlev v dialozích, s minimálním ruchem v pozadí a nulovou ozvěnou.
Čtyři vestavěné reproduktory a prostorový zvuk Dolby Digital Plus Home Theater vás doslova přenesou do filmu. Špičkový displej je vybaven technologií IPS1, 2, takže uvidíte veškerou akci v celé své kráse, a to i z bočních úhlů.

Fotogalerie produktu
  Špičkové procesory Intel® se standardním napětím zajišťují úchvatný výkon. Grafická karta Nvidia® GeForce 840M nejnovější generace vylepšuje obraz a zvyšuje herní výkon pro zábavu na plný plyn.
Řada Black Edition – Jedinečné technologie
Zvolte model Aspire V Nitro, který nabízí vše, co potřebujete. Technologie Acer DustDefender brání hromadění prachu a technologie Acer CoolBoost umístí na vaši obrazovku automaticky otevírané uživatelské rozhraní, z něhož můžete snadno ovládat proudění vzduchu a zlepšit systém chlazení.
  Specifikace
Core i5
Model procesoru i5-4210H
Rychlost procesoru 2.90 GHz
Jádro procesoru Dvoujádrový
Paměť Standardní paměť 8 GB
Maximální paměť 16 GB
Technologie paměti DDR3L SDRAM
Počet paměťových slotů celkem 2
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty Karta Secure Digital (SD)

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Acer Aspire V15 NX.MQLEC.002, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.