Acer Chromebook 11 NX.MQNEC.001

Acer Chromebook 11 je malý a přenosný počítač. Název Chromebook označuje notebooky, které běží na operačním systému Chrome OS. Jsou v něm zabudovány všechny služby od Googlu, například prohlížeč Chrome, práce s dokumenty Google Drive.Za rychlostí ACER Chromebook stojí procesory Intel u 11.6″ varianty a integrované řešení NVIDIA Tegra v případě 13.3″ provedení. Ty zajišťují dostatek výkonu nejen pro každodenní činnost, ale ještě jim ho značná část zbývá.

Fotogalerie produktu
  Za zmínku stojí například schopnost startu do 8 sekund v kombinaci s úsporností a možnost práce bez externího napájení až 13 hodin (dle konfigurace).Samozřejmostí je plná podpora využití na cestách. Zde uživatel ocení nejen kompaktní rozměry, ale i extrémní výdrž při práci na baterie. Pro připojení k Internetu využijete bezdrátovou síť Wi-Fi. Dvojice USB portů vám dovolí připojit myš či tiskárnu. Ve výbavě je také čtečka paměťových karet.
  Specifikace
Frekvence procesoru 2,16 GHz 2,58 GHz
Frekvence sběrnice FSB 1333 MHz
Frekvence sběrnice QPI/DMI 5 GT/s
Vyrovnávací paměť (cache) 1 MB
Technologie HyperThreading
Velikost operační paměti 2 GB

Typ paměti
SODIMM DDR3L
Frekvence sběrnice paměti 1600 MHz
Maximální velikost paměti 4 GB

LCD displej
Velikost úhlopříčky LCD 11,6 palců
Typ displeje
TFT HD [LED] Acer ComfyView
Maximální rozlišení LCD 1366 x 768

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Acer Chromebook 11 NX.MQNEC.001, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.