Apple MacBook MF855CZ/A

Od okamžiku, kdy nový MacBook otevřete, zaujme vás jeho nádherný 12-palcový Retina displej se souvislou skleněnou plochou od okraje k okraji. Fotky vystupují z obrazovky v bohatých, živých detailech. Přes 3 miliony pixelů vykreslují s křišťálovou jasností každé písmeno. To vše na nejtenčím, energeticky nejúspornějším Retina displeji, s jakým jsme kdy na Macu přišli. Pečlivě navrženém tak, aby poskytoval silný vizuální zážitek v nepředstavitelně minimálním designu.Nový MacBook dokonale zapadá do našeho čím dál bezdrátovějšího světa. Díky softwaru Apple, který naplno využívá nejnovější bezdrátové technologie Wi-Fi a Bluetooth, teď vzduchem funguje skoro všechno, co s notebookem děláte. Ať jste kdekoli, můžete se připojit k webu, přenášet soubory, organizovat si fotky, poslouchat hudbu a další – aniž by vás cokoli svazovalo.

Fotogalerie produktu
 

Notebook je poháněn dvoujádrovým procesorem Intel Core M. Procesor je taktován na 1.1GHz s možností navýšení pracovní frekvence procesoru až na 2.4GHz a Hyperthreading. Ke své činnosti je procesor dále doplněn o 8GB operační paměti typu DDR3 s pracovním taktem 1.6GHz. Force Touch trackpad je konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval naprosto jednotně bez ohledu na to, kde ho stisknete. Tlakové senzory pod povrchem rozpoznávají, jakou silou tlačíte, a tak umožňují ovládat Mac novými způsoby. Když po kliknutí na trackpad trochu přitlačíte, můžete třeba rychle vyhledat definici slova nebo zobrazit náhled souboru.

 

Specifikace
Frekvence procesoru: 1.1 GHz
Počet jader procesoru: 2
Velikost operační paměti: 8 GB
Typ operační paměti: DDR3
Úhlopříčka displeje: 12 palce
Rozlišení displeje: 2304 x 1440
Grafická paměť: Intel HD Graphics
Velikost pevného disku: 256 GB

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Apple MacBook MF855CZ/A, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.