Apple MacBook Pro MF840CZ/A již od 39 000 Kč

Výkonný a zároveň elegantní notebook od společnosti Apple. Apple MacBook využívají platformu Intel Core s možností nasazení i procesorů Intel Core poslední generace a podporou technologie TurboBoost s možností dalšího navýšení pracovní frekvence procesoru. Dalším lákadlem je možnost výběru modelu s diskrétní grafickou kartou NVIDIA GeForce GT 750M, tedy grafické karty, která zvládne mnohé dnešní herní tituly bez nutnosti snižování detailů scén. Druhou možností je vybrat model disponující pouze integrovaným grafickým řešením Intel v podobě grafické karty Intel, která svým energeticky nenáročným provozem prodlouží výdrž při práci na bateriové napájení. Pokud se vám tento nový notebook zalíbil a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej můžete zakoupit nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Notebooky Apple MacBook byly vždy chápány jako stylové stroje pro uživatele, kterým záleží především na vzhledu. Propracovaný design notebookům nechybí ani v dnešní době a navíc skloubí design spolu s praktičností a možnostmi dalšího rozšíření ať již po stránce softwarové, či hardwarové. 13palcový model má přes čtyři milióny pixelů. Své fotky tak můžete retušovat a domácí videa střihat v HD a s fantastickou průzračností. V každém novém Macu je iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Od prvního okamžiku tak můžete tvořit a produktivně pracovat. Nově aktualizované aplikace ladí s krásným designem OS X Yosemite.

 

Specifikace
Procesor: Intel Core i5
Frekvence procesoru: 2.7 GHz
Počet jader procesoru: 2
Velikost operační paměti: 8 GB
Typ operační paměti: DDR3
Úhlopříčka displeje: 13.3 palce
Rozlišení displeje2560 x 1600 opravit
Grafická paměť: 0.375 GB
Druh grafické karty: Integrovaná
Velikost pevného disku: 256 GB

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Apple MacBook Pro MF840CZ/A, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.