Apple MacBook Pro MGX72CZ/A

Nadstandardní přenosný počítač, který hodně dlouho nezestárne. Superjemné zobrazení fotografií, grafiky a textu v kombinaci s ultra rychlým SSD diskem jsou skvělou volbou pro nejnáročnější uživatele.

Fotogalerie produktu
  Aplikace
Přímo od výrobce obsahuje MacBook Pro velmi kvalitní a oblíbené aplikace na správu a úpravu fotek, zpracování videa a tvorbu hudby, takzvaný balík aplikací nazvaný iLife. Umí nahlížet všechny běžné typy dokumentů a obrázků a část z nich umí i editovat. Pro plnohodnotnou práci v kanceláři můžete použít MS Office pro Mac, balík kancelářských programů iWork nebo alternativní aplikace dalších výrobců. Při použití MS Office jsou dokumenty plně přenositelné z Macu do počítačů s Windows a zase zpět. Při použití iWork jsou dokumenty synchronizovány i do přenosných zařízení iPad a iPhone.
  Jsou to první notebooky v historii se dvěma porty Thunderbolt 2, dvěma porty USB 3.0 a portem HDMI.
Když budete zálohovat zpracované video nebo tisíce fotografií a místo hodiny budete čekat jen několik minut při použití externího disku připojeného přes Thunderbolt, uvědomíte si cenu svého času a budete rádi, že jste si jako stovky dalších připlatili za rychlejší počítač s nejnovějšími technologiemi. Oproti standardnímu MacBooku Pro, u verze s Retina displejem nelze uživatelsky přidat paměť RAM ani vyměnit disk.

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Apple MacBook Pro MGX72CZ/A, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.