Asus F555UB-DM035T

F555 od společnosti ASUS. Notebooky spadající do této kategorie se honosí univerzálností použití, tedy nejen doma či v kanceláři, ale například i na cestách. Vždy a všude se osvědčí zrychleným startem v kombinaci s prodlouženou dobou výdrže v režimu spánku. Moderně pojaté je též ovládání, kde použitý touchpad s inteligentním vícedotykovým ovládáním a podporou gest. Aby toho nebylo máje je v notebooku integrována též technologie SonicMaster pro maximální hudební prožitek.Notebook je osazený procesorem Intel Core i5-6200U s taktem 2.3GHz. Procesor je doplněný o 8GB RAM a grafickou kartou Nvidia GeForce GT 940M s 2GB RAM.Velký inovativní touchpad podporuje vícedotykové ovládání s podporou gest, které znáte z chytrých mobilních zařízení.

Fotogalerie produktu
 

Výbornou ergonomii podtrhuje chiclet klávesnice s numerickým blokem, která je navržena pro pohodlné ovládání s minimem překlepů a díky odděleným klávesám se lépe udržuje.ozhraní USB 3.0 SuperSpeed, které je až desetkrát rychlejší než předchozí verze USB, umožňuje rychlý přenos dat mezi notebookem a ostatními zařízeními. Navíc je zpětně kompatibilní.

  Specifikace
Výkonný procesor Intel Core i5
8 GB operační paměti
2 GB Grafická karta NVIDIA GeForce 940M
Full HD displej
HDD 1000 GB
USB 3.0
Moderní touchpad s podporou gest
Windows 10 Home

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Asus F555UB-DM035T, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.