Asus X200CA-KX003H

ASUS X200CA

Dopřejte se moderního společníka, který se pyšní podporou pro proposlední operační systém od společnosti Microsoft a je s ním plně kompatibilní. Samozřejmostí je moderní tenké provedení v luxusním kabátě, za které se ještě dlouho nebudete muset stydět. Vše je navíc doplněno o prémiové zvukové podání za pomoci SonicMaster technologie pro čisté podání hudby a další multimediální prožitky. Jako bonus nebudete muset příliš čekat na start operačního systému, který pro vás bude vždy připraven do 2sekund v případě využití režimu spánku.

Fotogalerie produktu
 

Štíhlost v každém ohledu, navíc s prvotřídním zvukem

Firma ASUS modelovou řadu X200CA prezentuje jako ultra lehkou a ultra štíhlou. To ocení především uživatelé, kteří jsou často na cestách. Vše je u této řady notebook uzpůsobeno pro maximální mobilitu, ale v kombinaci s vysokou pracovní produktivitou. Jako bonus uživatel obdrží technologii SonicMaster pro prvotřídní podání zvuku za všech okolností.

Výkonné moderní procesory s úspornými funkcemi a systém s rychlostí blesku

Za pomoci moderních procesorů Intel zvládne každý model z řady X200CA nejen běžné kancelářské aplikace, ale zbude mu dostatek výkonu i pro multimediální nasazení a další vaše požadavky. Výrobce nezapomněl ani na funkci instant on, která zajistí připravenost notebooku do 2 sekund od stisku startovacího tlačítka za pomoci režimu hlubokého spánku. Notebook je navíc schopen v tomto režimu setrvat až 15 dní bez zásahu uživatele. Ale ani v případě delší nečinnosti o svá data nepřijdete, notebook vše uloží a i po delší době budou veškeré neuložené informace k dispozici.

 

Klíčové vlastnosti

Tento konkrétní model z řady ASUS X200CA využívá dvoujádrový procesor Intel Celeron 1007U. Procesor pracuje na frekvenci 1.5GHz a je doplněn o 2GB operační paměti RAM typu DDR3. Obrazová data pro 11.6″ velký displej s HD rozlišením (1366×768 obrazových bodů) poskytuje grafická karta Intel HD Graphics. Displej využívá moderního LED podsvícení. Pro uživatelská data je připraven 320GB pevný disk. Mezi rozhraní, která notebook obsahuje, patří též Wi-Fi. K dispozici je též rozhraní USB reprezentované trojicí konektorů, z nichž je jeden specifikace 3.0, a uživatelské pohodlí zajišťuje čtečka paměťových karet a jako operační systém slouží Windows 8.

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Asus X200CA-KX003H, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.