DELL Inspiron 17 5748 N3-5748-N3-711S

Notebook DELL Inspiron 17R 5748 Intel Core i7-4510U,8GB,1TB,17,3″HD+,nVidia GT840M 2GB,Windows 8.1Pro,3YNBD on-site

DŮLEŽITÉ:

Recyklační a autorský poplatek je zahrnut v ceně zboží.

Výkon a moderní design

  • Multimediální přístroj: Vyměňte stolní počítač za elegantní notebook nabitý výkonnými funkcemi, které poskytují multimediální zážitky jako v kině. Notebook Inspiron 17 řady 5000 z kartáčovaného hliníku obsahuje výkonný procesor Intel® Core™ čtvrté generace, integrovanou optickou jednotku, port HDMI plné velikosti, port USB 3.0 a čtečku karet SD. Nový design je tenčí a lehčí než předchozí verze, a proto lze Inspiron 17 snáze přenášet z místnosti do místnosti.

Pokud vás tento notebook zaujal a zvažujete jeho koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 
  • Posílení výkonu: Volitelný 2GB samostatný grafický adaptér perfektně zvládá hry, úpravy videa i další graficky náročné úlohy, aniž by byl narušen hladký chod systému.
  • Prostorný pevný disk: Úložiště s velkou kapacitou vám umožní ponechat si soubory po ruce.
 

Středisko domácí zábavy

  • Dynamický displej: Užívejte si nového živého pohledu na vynikající displej notebooku Inspiron 17 – prostorný 17,3palcový displej nabízí dokonalé zážitky, které nebudete chtít opustit. Rozlišení HD+ nabízí vynikající čistotu – má o 37 % více pixelů než běžné displeje s vysokým rozlišením. Můžete si také vybrat rozlišení Full HD a využívat dvojnásobné rozlišení oproti tradičnímu vysokému rozlišení – s více než 2 miliony obrazových bodů získáte skutečně ohromující multimediální zážitky.
  • Zvuk studiové kvality: Ať už mícháte, streamujete nebo konverzujete s přáteli, poskytne vám technologie Waves MaxxAudio® nižší hloubky, vyšší výšky a špičkový zvukový výkon.

Pokud vás tento notebook zaujal a zvažujete jeho koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

VIDEORECENZE

 

 

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na DELL Inspiron 17 5748 N3-5748-N3-711S, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.