HP 250 J4R75EA

HP 250 G3

Oceňovaný notebook firemního ražení, kterého si uživatelé váží pro jeho spolehlivost a optimalizaci pro práci na cestách.

Tomu odpovídá i zvýšená odolnost, která chrání notebook před každodenními nástrahami. Jedná se tak o praktického společníka pro každodenní pracovní nasazení. To vše a mnohem více je řada notebooků 250 G3 od společnosti HP. Díky svému zaměření má notebook zvýšenou odolnosti nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. Dále v kombinaci s moderními možnostmi připojení včetně bezdrátového přenosu obrazu.Výkon vhodný pro firemní nasazení

Pokud vás tento notebook zaujal a zvažujete jeho koupi, zde najdete aktuální informace, kde jej zakoupíte nejlevněji !!! 

Fotogalerie produktu
 

Za pomoci moderních technologií budete mít jako uživatel vždy k dispozici dostatek výkon. Ať již výpočetního, který dodávají moderní procesory, nebo grafického za pomoci diskrétních grafických akcelerátorů. Notebooku dále nechybí podpora pro moderních ochranné prvky s možností šifrování dat uložených na pevném disku. Nikdo nepovolaný se tak k vašim citlivým datům nedostane.

Důraz na možnosti konektivity

To je nejen integrace moderního rozhraní USB, ale též konektivit typu Wi-Fi pro připojení k bezdrátovým sítím. Výrobce dále myslel i na zábavu a proto notebooku nechybí propracované reproduktory Altec Lansing.

 

Klíčové vlastnosti

Základem tohoto konkrétního modelu je procesor Intel Celeron N2830, jedná se o dvoujádrový procesor pracující na frekvenci 2.16GHz s možností navýšení až na 2.41GHz a je doplněn o 4GB operační paměti typu DDR3. Zobrazení zajišťuje 15.6″ velký displej s rozlišením HD, tedy 1366×768 obrazových bodů, a LED podsvícením. Obrazová data displeji poskytuje grafická karta Intel HD Graphics. Pro uživatelská data je určen 500GB pevný disk a notebooku nechybí ani DVD±RW optická mechanika. Mezi dostupná rozhraní patří bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth. Dále nechybí tři konektory USB, z nichž je jeden specifikace 3.0. Jako operační systém je předinstalovaný Windows 8.

Pokud vás tento notebook zaujal a zvažujete jeho koupi, zde najdete aktuální informace, kde jej zakoupíte nejlevněji !!! 

VIDEORECENZE

 

 

 

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na HP 250 J4R75EA, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.