Lenovo B5400 59-428825

S nákupem tohoto počítače obdržíte zdarma licenci NortonTM Internet Security na 1 rok. Vyspělá internetová a antivirová ochrana pro Váš počítač, ať už se nacházíte kdekoliv a děláte cokoli online.

Zaregistrujte se na www.lenovo-norton.cz a získejte aktivační kód na roční licenci NortonTM Security. Více nformací na www.lenovo-norton.cz. Akce je platná do vyprodání zásob.

Špičkové funkce zabezpečení

Integrovaná čtečka otisků prstů notebooku B5400 zabrání neoprávněnému přístupu k obsahu počítače. Pomocí technologie Intel® Anti-Theft lze navíc v případě ztráty či krádeže počítač na dálku deaktivovat nebo jej vysledovat pomocí GPS či Wi-Fi technologie pro zjišťování polohy. (Vyžaduje předplatné služeb třetích stran.)

Pokud vás nový notebook značky Lenovo zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Integrovaná DVD vypalovačka

Integrovaná DVD vypalovačka umožňuje snadnou výměnu dat či zálohu a ukládání důležitých souborů na cestách.

Dlouhá výdrž baterie

Přestaňte se strachovat o výdrž baterie: S notebookem Lenovo B5400 můžete na jedno nabití pracovat až 8 hodin (nedotykový model).

Lenovo Solution Center

Lenovo Solution Center je snadno použitelné rozhraní pro monitorování celkového stavu systému, které poskytuje kompletní přístup ke všem vašim nastavením a usnadňuje zálohu a obnovu systému, umožňuje spouštění diagnostických nástrojů a pomáhá se správou internetových připojení.

Integrovaná HD webkamera (volitelně)

S volitelnou HD webkamerou s rozlišením 720p můžete prostřednictvím notebooku B5400 uskutečňovat webové konference nebo online videohovory, jako byste se jich skutečně účastnili.

 

Klávesnice AccuType

Oblíbená klávesnice AccuType je ergonomicky navržena tak, aby umožňovala pohodlné psaní s minimem překlepů.

Vícedotykový touchpad

Touchpad notebooku Lenovo B5400 je optimalizovaný pro operační systém Windows 8, přičemž vám umožňuje přepínat panely a aplikace, otáčet, přibližovat a používat ostatní funkce pomocí jednoduchých tahů a gest.

Dedikovaná grafická karta (volitelně)

Špičkový výkon notebooku B5400 nabízí v kombinaci s volitelnou dedikovanou grafickou kartou od společnosti NVIDIA® vynikající vizuální zážitky a bleskurychlé hraní. Pokročilá správa napájení přispívá k nižší spotřebě energie. 15,6″ HD displej, volitelně také s vícedotykovým ovládáním 15,6″ HD displej (1366×768) nabízí ostrý obraz – a pokud si zvolíte model s volitelnou 10bodovou vícedotykovou technologií, budete moci využívat i dotykové aplikace.

V nabídce portů nechybí dokovací konektor Lenovo OneLink

Notebook B5400 je vybaven rovněž portem OneLink. Technologie OneLink je unikátní rozhraní určené pro snadné připojení prostřednictvím jediného kabelu připojeného k dokovací stanici OneLink. Dokovací stanice OneLink obsahuje porty USB 3.0 a porty pro video, gigabitový Ethernet a audio. Současně umožňuje také nabíjení notebooku.

 

Pokud vás nový notebook značky Lenovo zaujal a zvažujete jeho koupi, informace, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

VIDEORECENZE

 

 

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo B5400 59-428825, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.