Lenovo G50 80E300PYCK

 

Lenovo G50 80E300PYCK

Notebook 15,6 Lenovo IdeaPad G50-45 A8-6410, 4GB, 8+1000GB, 15.6″, DVDR/RW, AMD R5, BT, CAM, W8.1 černý

DVD mechanika – Najít notebook s integrovanou DVD mechanikou je čím dál obtížnější. G50 však tyto možnosti nabízí, a navíc v těle tenkém méně než 2,5 cm.

Vícedotykový touchpad – Intuitivní touchpad optimalizovaný pro systém Windows 8.1 umožňuje používat ovládací tlačítka a aplikace, přepínat mezi aplikacemi, otáčet, přibližovat a oddalovat obraz a používat další funkce pomocí snadných pohybů a gest.

Pokud se vám tento špičkový notebook líbí a zvažujete jeho nákup, tip, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde .

Fotogalerie produktu
 

Klávesnice AccuType – Ergonomická, ostrůvková klávesnice AccuType moderního vzhledu umožňuje oproti standardním klávesnicím pohodlnější a plynulejší psaní bez zbytečných překlepů.

Rychlý přenos dat – Rozhraní USB 3.0 SuperSpeed, které je až desetkrát rychlejší než předchozí USB technologie, umožňuje rychlý přenos dat mezi notebookem G50 a ostatními zařízeními. Navíc je zpětně kompatibilní.

Technologie pro úsporu baterie – Lenovo Energy Management zaručuje dlouhou životnost baterie a používá pokročilou technologii úspory energie pro zvýšení intervalů mezi nabíjeními.

Snadná údržba – S funkcí OneKey Recovery je obnovení systému po napadení virem nebo jiných technických problémech otázkou okamžiku.

 

Možnosti konektivity – Integrované rozhraní 802.11 b/g/n Wi-Fi, 10/100 LAN a technologie Bluetooth® umožňují připojení k internetu na kterémkoliv místě.

Integrovaná webkamera – 720p HD webkamera notebooku G50 vám umožní provádět webové konference nebo online videohovory, jako byste na nich byli skutečně přítomni.

HDMI výstup – Umožňuje snadné připojení k televizoru nebo jinému zobrazovacímu zařízení.

Dostatek úložného prostoru – S kapacitou pevného disku až 1 TB nemusíte mít obavu, kam uložíte všechna data, videa, hudbu nebo fotografie.

Pokud se vám tento špičkový notebook líbí a zvažujete jeho nákup, tip, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde .

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo G50 80E300PYCK, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.