Lenovo G50 80E501WCCK

Extrémně výkonný notebook od společnosti Lenovo-Lenovo G50 80E501WCCK
Displej o úhlopříčce 15,6″ je doplněn kvalitním zvukem s technologií Dolby Advanced Audio, která vdechne filmům, hudbě i hrám druhý život a poskytne vám nevšední zážitek. Grafická karta zobrazuje v jemném rozlišení HD Ready. Výslednou kombinací je jasný, ostrý a plynulý obraz. Klávesnice AccuType má ostrůvkový tvar kláves, jenž je ergonomicky navržen pro přesné a pohodlné psaní s minimem překlepů. Tlačítka jsou tvarována s vyvýšenými okraji pro vyšší přesnost při psaní.Notebook IdeaPad G bude okolí každému majiteli závidět.

Fotogalerie produktu
  Design a provedení splňují moderní trendy v kombinaci s několika barevnými provedeními, které podtrhnou individualitu uživatele. Tenké provedení v kombinaci s nízkou hmotností přímo vybízejí využívat notebook i na cestách. Notebooku ovšem nechybí ani praktické funkce.Šasi vyrobené z tvrzeného plastu je přitom ukázkově pevné a nemusíte se obávat jakéhokoli ohýbání. Na jeho těle se navíc našlo místo pro bohatou konektorovou výbavu čítající 2× USB 2.0, 1× USB 3.0 a HDMI. Dokonce nechybí ani praktická DVD mechanika, kterou využijete například pro zálohu dat.
 

Specifikace
Úhlopříčka displeje: 15,6″
Rozlišení: HD Ready (1366 × 768)
Poměr stran: 16:9
Typ displeje: Lesklý
Typ procesoru: Intel Core i5

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo G50 80E501WCCK, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.