Lenovo G50 80G000K8CK

Lenovo G50 80G000K8CK
Cenově dostupný univerzální notebook s velkým displejem pro domácí použití, běžné pracovní nasazení a hraní her. Čtyřjádrový procesor Intel Celeron N2940 (1.83 až 2.25GHz).
Úchvatný zvuk i obraz
Se stereo reproduktory s technologií Dolby® Advanced Audio™ a integrovanou grafickou kartou nabízí notebook G50 perfektní plynulý obraz a bohatý zvuk, které jsou zárukou dokonalých multimediálních zážitků

Fotogalerie produktu
  Vícedotykový touchpad
Intuitivní touchpad optimalizovaný pro systém Windows 8.1 umožňuje používat ovládací tlačítka a aplikace, přepínat mezi aplikacemi, otáčet, přibližovat a oddalovat obraz a používat další funkce pomocí snadných pohybů a gest.
  Klávesnice AccuType
Ergonomická, ostrůvková klávesnice AccuType moderního vzhledu umožňuje oproti standardním klávesnicím pohodlnější a plynulejší psaní bez zbytečných překlepů.
Pro uživatelská data je určen 500GB pevný disk a nechybí ani DVD±RW optická mechanika. Mezi rozhraními lze využít bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth a dále je k dispozici trojice portů USB, z nichž je jeden specifikace 3.0.

Videorecenze

http://youtu.be/J9o-ww-jy9o

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo G50 80G000K8CK, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.