Lenovo IdeaPad 100 80QQ00CDCK

Recenze Lenovo IdeaPad 100 80QQ00CDCK

Lenovo IdeaPad 100 nabízí neuvěřitelný poměr ceny a výkonu, ale také se může pochlubit přesvědčivým výpočetním výkonem, skvělým displejem, širokým spektrem konfigurací a možností volby velikosti obrazovky.
Unikátní sportovní styl a propracované detaily, to a mnohem víc se skrývá za atraktivní cenou notebooků Lenovo řady IdeaPad 100.

Fotogalerie produktu
  Tenké provedení v kombinaci s příjemnou hmotností přímo vybízejí využívat notebook na cestách. Nechybí tradiční ergonomická klávesnice snižující četnost překlepů. Jestliže hledáte cenově dostupný notebook s dostatečným výkonem pro běžné aplikace, je IdeaPad 100 zajímavou volbou.Praktický touchpad v kombinaci s ergonomickou klávesnicí vám poskytuje nevídané pohodlí pří dlouhotrvající práci na počítači. Za samozřejmost lze považovat integraci rozhraní USB specifikace 3.0 pro minimalizaci doby strávené kopírováním souborů z externích zařízení.
 

Specifikace
Operační systém Windows 10 Home
Procesor Intel Core i3 5005U o frekvenci 2 GHz
HD displej o velikosti 15,6″ a rozlišením 1366×768 px
Grafická karta Intel HD Graphics se sdílenou pamětí
Operační paměť 4 GB
Pevný disk 500 GB HDD

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo IdeaPad 100 80QQ00CDCK, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.