Lenovo IdeaPad Z51 80K600FACK

Prostřednictvím technologie Dolby® Home Theater® si můžete na svém počítači vychutnat plnohodnotný prostorový zvuk, ať už se nacházíte kdekoli. S vaším notebookem se nyní můžete obklopit silným zvukem s velkým množstvím detailů jako v kině a zažít bezprostřednost živého vystoupení.Displej s rozlišením Full HD (1920 × 1080), kterým je notebook Lenovo Z51 vybaven, zcela odpovídá současným standardům. Můžete mít otevřeno několik oken současně, hrát hry ve vysokém rozlišení nebo odpočívat u filmu po náročném pracovním dnu.Notebook IdeaPad Z bude okolí každému majiteli závidět. Design a provedení splňují moderní trendy v kombinaci s několika barevnými provedeními, které podtrhnou individualitu uživatele.

Fotogalerie produktu
  Tenké provedení (jen 24.6mm) v kombinaci s nízkou hmotností přímo vybízejí využívat notebook i na cestách. Notebooku ovšem nechybí ani praktické funkce. Zde je třeba zmínit alespoň důraz kladený na bezpečnost.Tento konkrétní model z řady notebooků Lenovo IdeaPad Z51-70, je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Core i5-5200U. Tento procesor pracuje na frekvenci 2.2 GHz nebo 2.7 GHz při přetaktování v turbo režimu a jádra jsou doplněna společnou 3MB L3 Cache pamětí.Nemusíte si dokupovat externí optickou mechaniku. Vybrané modely notebooku Lenovo Z51 disponují integrovanou DVD/CD-RW mechanikou, takže můžete pohodlně načítat programy, poslouchat CD nebo sledovat filmy offline.
 

Specifikace
Úhlopříčka displeje: 15.6 palce
Rozlišení displeje: 1920 x 1080
Dotykový displej: ne
Grafická karta: samostatná
Grafická paměť: 4 GB

Video recenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Lenovo IdeaPad Z51 80K600FACK, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.